Прескокнете до содржината

1XBET ПРИЈАВЕТЕ СЕ - Водич за регистрација на 1xBet за 2024 година

Регистрација на 1xbet сметка

Чекори за регистрација на 1xBet

1xbet registration

Копчето 1xBet Регистрација се наоѓа во горниот десен агол на страницата. Отворањето сметка на 1xBet е многу стандардна процедура, на кои нема да наидете на никакви тешкотии. Ако погледнете во горниот десен агол на страницата, ќе забележите зелено копче за регистрација. Ќе ве однесе до системскиот панел, кој ќе ви понуди четири алтернативи - "Еден клик", "По телефонски број", "Преку е-маил" или "Социјални мрежи и гласник". Погледнете повеќе за секое од овие за да го изберете најсоодветниот начин за отворање на вашата сметка.

1xBet Брза регистрација со еден клик

1. На "Еден клик" опцијата ви овозможува да направите регистрација на 1xbet буквално со еден клик на глувчето или подлогата за допир. Сè што треба да направите е да ја изберете вашата претпочитана валута, наведете ја вашата земја и внесете промотивен код доколку имате.

2. Кликнете на "1xbet Регистрирајте се" копчето и сега ќе имате сметка.

3. Во овој случај, платформата автоматски генерира корисничко име за вас во форма на осумцифрена шифра и лозинка со осум знаци. За ваша погодност, системот ви нуди да ги складирате овие податоци со испраќање на вашата е-пошта или со зачувување како текстуална датотека или слика.

4. Ако ја земете оваа опција, ќе го оставите пополнувањето на податоците на вашиот профил за подоцна.

5. 1xBet исто така ќе ви овозможи да играте користејќи ги само овие т.н "Сервис" детали, но имајте предвид дека сепак ќе треба да ги регистрирате вашите податоци за да повлечете пари од вашата сметка на 1xbet кога ќе победите. Ако имате време, наш совет е да го направиш тоа сега.

Регистрација по телефонски број на 1xBet

1. Може да добиете и автоматски генерирана најава за регистрација на 1xbet по телефон. За да го направите ова, треба да ја изберете втората опција - "Од телефон" и внесете го вашиот број.

2. Системот ја препознава земјата во која се наоѓате и го внесува самиот код на државата. Откако ќе ги испратите информациите, ќе ги добиете вашите податоци преку СМС.

3. Тука повторно е корисничко име во форма на нумерички код и лозинка која се состои од бројки и букви.

4. Откако ќе ги имате овие, можете да ги користите за да се најавите.

1xBet Регистрација преку е-пошта

Доколку сакате да ги пополните вашите податоци, мора да ја изберете третата опција - "Преку е-маил". Овде платформата ќе ви овозможи сами да ги поставите вашите податоци. Ќе треба да ги внесете следните информации: Земја, Лозинка, Е-пошта, Телефонски број, Валута, Имиња, Промотивен код (ако имаш).

Ова е покомплетната верзија на процедурата за регистрација на 1xbet. Ќе ви овозможи да ги наведете саканото корисничко име и лозинка за да не мора да ги паметите автоматски генерираните комбинации.

Регистрација на 1xBet со сметка на социјалните мрежи

Регистрирајте се со 1xBet Mobile

Ајде да погледнеме како можете да се регистрирате на 1xbet со мобилен телефон. Следете ги следните неколку чекори и на крајот ќе имате креирана мобилна сметка.

1.Посетете ја следната адреса: https://1xbet.com/en/mobile/

2. На врвот ќе видите неколку копчиња. Вториот во зелена изрека "Регистрирајте се на 1xBet" ќе ве однесе до формуларот за регистрација на 1xBet.

3. Откако ќе го кликнете, ќе видите неколку можни опции во зависност од начинот на регистрација што ќе го изберете.

Пред да се регистрирате со 1xBet

Услови и правила на 1xbet

Нашиот тим секогаш ги советува нашите читатели детално да ги прочитаат условите и условите за сите понуди. Истото важи и за правилата на веб-страницата 1xBet. Како што забележувате, пред да можете да се регистрирате, самата платформа ќе ве замоли да прочитате повеќе за прописите. Таму ќе ги најдете вашите правила и обврски како корисник и ќе дознаете повеќе за обврските на букмејкерот кон вас.

Додека условите и условите се стандардни, сепак е добра идеја да им фрлите поглед за да бидете информирани.

Бонус за регистрација на 1xBet

1xbet бонус за регистрација

Кога ќе се регистрирате со 1xBet, ќе имате опција да му одредите на системот каква промоција претпочитате – Спортски бонус за добредојде на 1xBet или почетна понуда за казино. Во целосната верзија на страницата, панелот за избор се наоѓа лево од полињата за регистрација.

Доколку сè уште не сте сигурни која од двете промоции ја претпочитате, системот ќе ви даде шанса да се регистрирате и потоа да ја одредите промоцијата што ја сакате. Ќе можете да го направите ова од менито на вашиот профил кога ќе го направите вашиот прв депозит.

Што е важно да се направи откако ќе имаме сметка на 1xBet?

Без разлика кој метод за регистрација на 1xBet ќе го изберете, откако ќе поминете низ оваа процедура, веќе ќе имате сметка од која ќе играте на веб-страницата 1xBet. Можеби сте забележале дека процесот е полесен во споредба со другите обложувалници. Важно е само да ги запомните деталите за да можете да се најавите без никакви проблеми. Друг плус е тоа што компанијата ви обезбедува неколку начини за регистрирање во 1xBet, па дури имате можност да ја користите вашата сметка на социјална мрежа за да се спасите од мака за пополнување информации.

Или, ако сакаш, можете да ги внесете вашите лични податоци во вашата сметка по самата регистрација. Ова е направено од "Личен профил" системско мени, што ќе го видите во горниот десен агол на страницата откако ќе се најавите на вашата сметка. Кога ќе кликнете на него, пред вас ќе се појави паѓачка листа, од кои треба да ја изберете четвртата опција - "Личен профил".

Ќе видите поле за внесување на вашите информации. Овој чекор ќе ви треба ако сакате да повлечете пари од вашата сметка или да учествувате во некоја од промоциите на обложувалницата.

Нашиот сајт на различни јазици
EnglishAfrikaansShqipአማርኛالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraБеларускаяবাংলাbosanski jezikမြန်မာစာCatalà粤语BinisayaChinyanja中文(简体)中文(漢字)CorsuHrvatskiČeštinaNederlandsEsperantovosa VakavitiWikang FilipinoFrançaisFryskGalegoქართულიDeutschગુજરાતીKreyòl ayisyenHarshen HausaʻŌlelo HawaiʻiHmoobHmoob Dawעבריתहिन्दी; हिंदीÍslenskaAsụsụ IgboBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語basa Jawaಕನ್ನಡҚазақ тіліភាសាខ្មែរкыргыз тили한국어KurdîພາສາລາວLëtzebuergeschмакедонски јазикMalagasy fitenyBahasa MelayuമലയാളംMaltiTe Reo MāoriमराठीМонголनेपालीNorskQuerétaro OtomiپارسیPortuguêsਪੰਜਾਬੀРусскийgagana fa'a SamoaGàidhligCрпски језикSesothochiShonaسنڌيසිංහලAf-SoomaaliEspañolBasa SundaKiswahiliTagalogReo Mā`ohi'Тоҷикӣதமிழ்తెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوOʻzbek tiliTiếng ViệtCymraegisiXhosaייִדישèdè YorùbáMàaya T'àanisiZulu