Kalo te përmbajtja

Regjistrohu 1XBET - UDHËZUES për regjistrimin e 1xBet PËR VITIN 2024

Regjistrimi i llogarisë 1xbet

Hapat për t'u regjistruar në 1xBet

1xbet registration

Butoni i Regjistrimit 1xBet ndodhet në këndin e sipërm djathtas të faqes. Hapja e një llogarie në 1xBet është një procedurë shumë standarde, të cilat nuk do të hasni asnjë vështirësi. Nëse shikoni lart djathtas të faqes, do të vini re një buton të gjelbër regjistrimi. Do t'ju çojë në panelin e sistemit, e cila do t'ju ofrojë katër alternativa - "Një klik", "Me numrin e telefonit", "Me e-mail" ose "Rrjetet sociale dhe mesazheri". Shihni më shumë për secilën prej tyre për të zgjedhur mënyrën më të përshtatshme për të hapur llogarinë tuaj.

Regjistrim i shpejtë 1xBet me një klikim

1. Të "Një klik" opsioni ju lejon të bëni regjistrimin 1xbet fjalë për fjalë me një klikim të mausit ose tastierës me prekje. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar, specifikoni vendin tuaj dhe vendosni një kod promocional nëse keni një të tillë.

2. Klikoni "Regjistrohu 1xbet" butonin dhe tani do të keni një llogari.

3. Në këtë rast, platforma gjeneron automatikisht një emër përdoruesi për ju në formën e një kodi tetëshifror dhe një fjalëkalimi me tetë karaktere. Për lehtësinë tuaj, sistemi ju ofron t'i ruani këto të dhëna duke i dërguar në emailin tuaj ose duke i ruajtur si skedar teksti ose foto.

4. Nëse ju merrni këtë opsion, do ta lini plotësimin e të dhënave të profilit tuaj për më vonë.

5. 1xBet gjithashtu do t'ju lejojë të luani duke përdorur vetëm këto të ashtuquajtura "shërbimi" detajet, por kini parasysh se do t'ju duhet ende të regjistroni të dhënat tuaja në mënyrë që të tërhiqni para nga llogaria juaj 1xbet kur të fitoni. Nëse keni kohë, këshilla jonë është ta bëni tani.

Regjistrimi me numrin e telefonit në 1xBet

1. Ju gjithashtu mund të merrni një hyrje regjistrimi 1xbet të gjeneruar automatikisht me telefon. Për ta bërë këtë, ju duhet të zgjidhni opsionin e dytë - "Nga telefoni" dhe shkruani numrin tuaj.

2. Sistemi njeh shtetin në të cilin ndodheni dhe fut vetë kodin e shtetit. Pasi të dërgoni informacionin, ju do të merrni të dhënat tuaja me SMS.

3. Këtu përsëri është një emër përdoruesi në formën e një kodi numerik dhe një fjalëkalimi të përbërë nga numra dhe shkronja.

4. Pasi t'i keni këto, ju mund t'i përdorni ato për t'u identifikuar.

Regjistrimi 1xBet me E-Mail

Nëse dëshironi të plotësoni të dhënat tuaja, ju duhet të zgjidhni opsionin e tretë - "Me e-mail". Këtu platforma do t'ju lejojë të vendosni vetë të dhënat tuaja. Ju do të duhet të shkruani informacionin e mëposhtëm: Vendi, Fjalëkalimi, E-mail, Numri i telefonit, Monedha, Emrat, Kod promocional (nëse keni ndonjë).

Ky është versioni më i plotë i procedurës së regjistrimit 1xbet. Kjo do t'ju lejojë të specifikoni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj të dëshiruar në mënyrë që të mos keni nevojë të mbani mend kombinimet e krijuara automatikisht.

Regjistrimi 1xBet me një llogari të mediave sociale

Regjistrohu me 1xBet Mobile

Le të hedhim një vështrim se si mund të regjistroheni në 1xbet me celular. Ndiqni hapat në vijim dhe në fund do të keni krijuar një llogari celulare.

1.Vizitoni adresën e mëposhtme: https://1xbet.com/en/mobile/

2. Në krye do të shihni disa butona. E dyta thënie me ngjyrë të gjelbër "Regjistrohu 1xBet" do t'ju çojë te formulari i regjistrimit 1xBet.

3. Pasi ta keni klikuar, do të shihni disa opsione të mundshme në varësi të mënyrës së regjistrimit që zgjidhni.

Përpara se të regjistroheni në 1xBet

Termat dhe kushtet e 1xbet

Ekipi ynë gjithmonë i këshillon lexuesit tanë që të lexojnë në detaje termat dhe kushtet e të gjitha ofertave. E njëjta gjë vlen edhe për rregullat në faqen e internetit 1xBet. Siç e vini re, përpara se të regjistroheni, vetë platforma do t'ju kërkojë të lexoni më shumë rreth rregulloreve. Aty do të gjeni rregullat dhe detyrimet tuaja si përdorues dhe do të mësoni më shumë për angazhimet e libralidhësve ndaj jush.

Ndërsa termat dhe kushtet janë standarde, është ende një ide e mirë t'u hedhësh një sy për të mbajtur veten të informuar.

Bonusi i regjistrimit në 1xBet

Bonus regjistrimi 1xbet

Kur regjistroheni me 1xBet, ju do të keni mundësinë t'i specifikoni sistemit se çfarë promovimi preferoni – Bonusi i mirëseardhjes sportive i 1xBet ose oferta fillestare e kazinosë. Në versionin e plotë të faqes, paneli përzgjedhës ndodhet në të majtë të fushave të regjistrimit.

Nëse ende nuk jeni i sigurt se cilin nga dy promovimet preferoni, sistemi do t'ju japë një shans për t'u regjistruar dhe më pas të specifikoni promovimin që dëshironi. Ju do të jeni në gjendje ta bëni këtë nga menyja e profilit tuaj kur të bëni depozitën tuaj të parë.

Çfarë është e rëndësishme të bëjmë pasi të kemi një llogari 1xBet?

Pavarësisht nga mënyra e regjistrimit në 1xBet që zgjidhni, sapo të kaloni këtë procedurë, ju tashmë do të keni një llogari nga e cila mund të luani në faqen e internetit 1xBet. Ju mund të keni vënë re se procesi është më i lehtë në krahasim me libralidhësit e tjerë. Është e rëndësishme vetëm të mbani mend detajet në mënyrë që të mund të identifikoheni pa asnjë problem. Një tjetër plus është se kompania ju ofron disa mënyra për t'u regjistruar në 1xBet, madje ju keni mundësinë të përdorni llogarinë tuaj në një rrjet social për të shpëtuar veten nga telashet e plotësimit të informacionit.

Ose, nëse dëshironi, ju mund të vendosni të dhënat tuaja personale në llogarinë tuaj pas vetë regjistrimit. Kjo bëhet nga "Profili personal" menyja e sistemit, të cilën do ta shihni në këndin e sipërm djathtas të faqes pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj. Kur e klikoni, një listë rënëse do të shfaqet para jush, nga i cili duhet të zgjidhni opsionin e katërt - "Profili personal".

Do të shihni një kuti për të futur informacionin tuaj. Ky hap do t'ju duhet nëse dëshironi të tërhiqni para nga llogaria juaj ose të merrni pjesë në ndonjë nga promovimet e libralidhësve.

Faqja jonë në gjuhë të ndryshme
EnglishAfrikaansShqipአማርኛالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraБеларускаяবাংলাbosanski jezikမြန်မာစာCatalà粤语BinisayaChinyanja中文(简体)中文(漢字)CorsuHrvatskiČeštinaNederlandsEsperantovosa VakavitiWikang FilipinoFrançaisFryskGalegoქართულიDeutschગુજરાતીKreyòl ayisyenHarshen HausaʻŌlelo HawaiʻiHmoobHmoob Dawעבריתहिन्दी; हिंदीÍslenskaAsụsụ IgboBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語basa Jawaಕನ್ನಡҚазақ тіліភាសាខ្មែរкыргыз тили한국어KurdîພາສາລາວLëtzebuergeschмакедонски јазикMalagasy fitenyBahasa MelayuമലയാളംMaltiTe Reo MāoriमराठीМонголनेपालीNorskQuerétaro OtomiپارسیPortuguêsਪੰਜਾਬੀРусскийgagana fa'a SamoaGàidhligCрпски језикSesothochiShonaسنڌيසිංහලAf-SoomaaliEspañolBasa SundaKiswahiliTagalogReo Mā`ohi'Тоҷикӣதமிழ்తెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوOʻzbek tiliTiếng ViệtCymraegisiXhosaייִדישèdè YorùbáMàaya T'àanisiZulu